Hakkımızda

Başartan Gümrük Müşavirliği

Firmamız, ilk olarak 1927 yılında Ülkemizin İlk Gümrük Komisyoncularından 5 numaralı karne sahibi merhum Nihat Başartan tarafından kurulmuş ve Ülkemizde İstanbul Boğaziçi Köprüsü, Türkiye İş Bankası A.Ş. Milli Savunma Bakanlığı "Alçak İrtifa Radar İstasyonları" gibi birçok, Kamu Kuruluşuna ait yatırım projelerinde, Koç Şirketler Grubunun’ a ait Anadol fabrikası nın kuruluşuyla başlayıp merhum Sayın Vehbi Koç’un güvenleri ile yeşermeye başlayan ve Tofaş ile kök saldığı dış ticaret hayatında birçok özel sektör yatırımlarında görev almış ve bilahare şirketleşerek, Başartan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adı altında çağımız teknolojik değişikliklerine ayak uydurma yolunda birçok atılımlarda bulunarak; müşterilerimizin alışagelmiş olduğu hizmet kalitesini daha da arttırabilmek gereği ile Gümrük Müsteşarlığı Modernizasyon Proje Birim Başkanlığı’ nın gerçekleştirmiş olduğu EDI (Electronic Data Interchange – Elektronik Veri Değişimi) projesi kapsamında bilgi işlem merkezini kurmuştur.

Personel istihdamı konusunda gereken hassasiyeti gösteren firmamız, tüm teknik elemanlarını Gümrük Müsteşarlığı’ nın düzenlemiş olduğu eğitim programında yetiştirerek sertifikalı hale getirmiş ve L-Line hatları ile halen bilgi işlem merkezi kurulmuş olan gümrük idarelerinde gümrük işlemlerini Ankara merkezden ikmal edebilir hale gelerek, müşterilerimize alışık olduğu hizmeti, alışılagelmişlikten daha da hızlı vermeye başlamıştır.

Otuz yılı aşkın bir süredir merkezini Ankara’da muhafaza eden firmamız, bu kapsamda İstanbul ve Mersin’de açtığı şubeleri ile hizmet vermekle birlikte, İzmir, Gemlik ve Gebze gibi bağlantıları ile hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Ankara Gümrük Müşavirliği | Başartan Gümrük Müşavirliği
Ankara Gümrük Müşavirliği Başartan için Rahmi Koç Teşekkürü Ankara Gümrük Müşavirliği Başartan için Koç Holding Teşekkürü
Talebiniz Gönderilemedi.
Talebiniz Gönderilmiştir.